Hledáte nový trh?

Provozní elektrikář

Firma

Weppler Group

Plat

dle zkušeností

Místo výkonu

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko

Pracovní poměr

plný

Smluvní vztah

na dobu určitou

Vzdělání

výuční list

Jazyky

žádné specifické požadavky

Benefity

Závodní stravování, prémie, cafeterie.

Zařazení

automotive

Vhodné pro

vše

Popis pozice

Provozní elektrikář Mezinárodní společnost skupiny Weppler zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl hledá do svého týmu pracovníky na pozici Elektrikář. Náplň práce: provádění údržby a oprav elektrického zařízení budov, strojů a zařízení, montáž a rekonstrukce elektrických zařízení, měření a vyhodnocování elektrických veličin, diagnostika poruch, vedení záznamů o prováděné činnosti, čtení elektrotechnické dokumentace a její opravy podle skutečného stavu, úpravy uživatelského software pro řízení strojů a zařízení. Požadujeme: §6 vyhl. 50/1978 Sb., minimálně 3 roky praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost řídících systémů, uživatelskou znalost PC. Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v

Personalista

kariera@wepplergroup.cz

Zveřejněno

13.08.2019

02.12.2020
Cieszyn

Grupa Żywiec podepsala prohlášení o záměru týkající se záměru prodat společnosti Felix Investments Sp. z o.o., společnost zastupující rodinu Leda, 100% akcií společnosti Browar Zamkowy Cieszyn. Strany deklarují vůli k uzavření smlouvy o koupi akcií v letošním roce.

02.12.2020
Katowice

Spolu s novým jízdním řádem obnoví Leo Express nabídku spojů z Prahy do Krakova, který kvůli pandemii pozastavil svou činnost na trase. Vlaky vyrazí 14. prosince po jiné trase - místo Zebrzydowic a Pszczyny budou zastavovat ve stanicích Chałupki, Wodzisław Śląski a Rybnik.

02.12.2020
Katowice

Hlavní inspektorát pro ochranu životního prostředí upozorňuje na riziko překročení úrovně prachu suspendovaného v PM10 v mnoha městech Slezského vojvodství. Ve středu ráno bylo nejhorší v Rybniku - hladina PM10 byla 219,4 mikrogramů na metr krychlový (o 439% nad normu), v Gliwicích (343% nad normu ) a Zabrze (332% nad normu ).

spedice v silniční mezinárodní a vnitrostátní přepravě

nejprestižnější klub ve Slezsku, cafe & cocktail bar

expozice historie regionu Liptov a jeho okolí, jeho architektury, ...

nejstarší národní muzeum v Polsku

vydavatel programového a kulturního časopisu pro GOP

sdružení s aktivitami neziskového charakteru v bývalém černouhelném dole Hlubina

horské městečko pro svou malebnost zvané „Moravský Betlém“...

je krajská veřejná knihovna s výukovým statusem...

je zastřešující skupina škol pro nadstavbové vzdělání v prestižních odvětví se zaměřením na umění a módní design

městská organizace a organizátor kulturního života ve městě

Portál i-Region.eu

dle dohody

Česko, Moravskoslezský kraj

dle dohody

dle dohody